Kategorie produktów

Dostawa i płatność

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Gotówka - płatność następuje przy odbiorze przesyłki. Gotówkę przekazujecie Państwo dostarczającemu przesyłkę kurierowi firmy spedycyjnej bądź pracownikowi naszej firmy.

Przelew na konto - w takim wypadku przesyłkę wysyłamy bez pobrania, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie co może wydłużyć czas realizacji zamówienia. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej wysyłce to prosimy przesłać potwierdzenie przelewu na adres email podany na stronie.

WYSYŁKA

Termin realizacji zamówienia w większości przypadków wynosi 1-3 dni robocze od momentu jego złożenia. W ciągu maksymalnie 12 godzin roboczych od momentu złożenia zamówienia otrzymacie Państwo informację, w jakim czasie zamówienie zostanie przez nas zrealizowane. Automatyczne przyjęcie zamówienia nie jest równoznaczne z potwierdzeniem jego realizacji. Wysyłka towaru poprzedzona zostanie powiadomieniem Państwa o tym fakcie e-mailem, lub telefonicznie. W przekazanej informacji podamy termin dostawy towaru.

Godziny dostarczenia towaru

Firma kurierska dostarcza przesyłki w godzinach 9 - 17. Nie możemy określić, ani zagwarantować dokładnej godziny doręczenia przesyłki, dlatego w celu ustalenia godziny dostawy niezbędny jest kontakt z firmą kurierską w dniu dostawy. W sytuacji, gdy dostarczający przesyłkę kurier nie zastanie Państwa, pozostawi informację o próbie jej doręczenia, w postaci AWIZO. Pierwszego dnia po próbie dostarczenia, paczka będzie na Państwa czekać w lokalnym oddziale firmy kurierskiej, skąd będziecie ją mogli Państwo odebrać osobiście - adres oddziału firmy kurierskiej i wszelkie szczegóły dotyczące przesyłki znajdziecie Państwo na pozostawionym przez kuriera AWIZO. Jeśli nie odbiorą Państwo przesyłki osobiście z siedziby firmy kurierskiej, drugiego dnia po awizowaniu paczki, kurier dokona próby ponownego jej dostarczenia pod wskazany w formularzu zamówienia adres.

Zawartość przesyłki

Przed dokonaniem zapłaty prosimy sprawdzić zgodność zamówienia z dostarczonymi oponami. Opony w celach transportowych są spięte taśmą pakową lub folią w sposób, który umożliwia odczytanie z nich podstawowych informacji. Jeśli dostęp do nich jest utrudniony, prosimy o rozpakowanie paczki w obecności kuriera i w razie stwierdzenia nieprawidłowości, o spisanie protokołu oraz pilny kontakt z nami w celu wyjaśnienia rozbieżności i szybkiej korekty.


Copyright © 2017. ALL RIGHTS RESERVED

Projekt i Realizacja: widiart.pl